bieszczady retreat | czerwiec 2021

19 - 25.06.2021

Rzuć wszystko i ruszaj z nami w Bieszczady! Zapraszamy Cię na wyjątkowy tydzień w górach – z jogą i pracą z ciałem, mindfulness, wędrówkami górskimi, zakwaterowanie w pięknej górskim gościńcu z basenem i przepysznym lokalnym wege jedzonkiem.

Zaproś przyjaciół i rodzinę – wyjazd family friendly 👨‍👩‍👦👨‍👩‍👧‍👦

W trakcie tygodniowego wyjazdu:
🌿wypoczniesz i odkryjesz piękno Bieszczad
🌿zregenerujesz ciało i wyciszysz umysł korzystając z codziennej praktyki, kojącej natury oraz pięknych, przytulnych wnętrz
🌿pogłębisz swoją praktykę jogi i uważności. Wspólnie poodkrywamy, jak wykorzystać uważność do lepszego zrozumienia swojego ciała, umysłu i emocji i jak przenosić ją do pełniejszych relacji z innym ludźmi

Jeśli dopiero zaczynasz, to joga i mindfulness przestają być dla Ciebie zagadką i tajemniczymi słowami z grupy „New Age”; zrozumiesz je jako narzędzia do pełniejszego, bardziej świadomego życia i dowiesz się jak stosować je na codzień

✅ MIEJSCE I ZAKWATEROWANIE
Gościniec Rabe – kameralne miejsce w Bieszczadach z dala od turystycznego zgiełku. Oaza spokoju dla osób, które chcą wypocząć w rodzinnej atmosferze. Położony między Ustrzykami Dolnym, a Górnymi. Z widokiem na dolinę potoku Pastewnik. Wszystkie Bieszczadzkie atrakcje w zasięgu ręki (ok 15 minut jazdy samochodem nad Solinę, czy do Ustrzyk Dolnych). Basen do dyspozycji uczestników.

www.rabe.pl

Zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4 osobowych osobowych.

✅ ZAJĘCIA:
W programie codzienna poranna praktyka jogi oraz mindfulness – poranne dynamiczne i wzmacniające zajęcia, wieczorne sesje wyciszające i regenerujące lub kojące zmysly ceremonie dźwięków.

✅ CZAS WOLNY:
Okolica w czasie wolnym zaprasza do eksploracji. Bliskość Soliny, Ustrzyk Dolnych a także rozległy teren samego ośrodka z basenem do dyspozycji, pozwoli Ci na wypoczynek jakiego potrzebujesz.

✅ WYŻYWIENIE:
Wegetariańskie i wegańskie, przygotowywane z najlepszej jakości lokalnych składników. 2 obfite posiłki dziennie – poranny brunch i obiadokolacja.

✅ O ZAJĘCIACH:
***
Ashtanga joga – dynamiczna medytacja w ruchu. Zajęcia charakteryzuje indywidualne podejście do praktykującego, uwzględniające jego wiek, stan zdrowia oraz początkową kondycję. Praktyka Ashtangi przynosi oczyszczenie na poziomie ciała, systemu nerwowego oraz umysłu, wzrost energii witalnej oraz równowagę i harmonię na codzień. Zajęcia prowadzone w wersji dla początkujacych i już praktykujacych
***
Mindfulness (pl. Uważna obecność) – świadome przenoszenia uwagi do chwili obecnej. Mindfulness może być praktykowane zarówno formalne (w trakcie np. praktyki medytacyjnej, praktyki jogi), jak i nieformalnie (w trakcie codziennych czynności – chodzenie, jedzenie, rozmowy itp.) Regularna praktyka mindfulness pozytywnie wpływa między innymi na nasze reakcje na stres.
***
Ceremonia dźwięków – koncerty relaksacyjnie przy akompaniamencie instrumentów: mis, dzwonków, tank drum i innych. Dasz się ponieść kojącym dźwiękom, które uspokoją i wyciszą. Dźwięki pomogą poczuć pełnię obecności.

✅ RAMOWY PROGRAM

1 dnia (20 czerwca – niedziela)– zameldowanie od 15.00 i spokojna joga po podróży, kolacja i integracja

2-6 dzień (21 -25 czerwca | poniedziałek – piątek)

7:45 – 9.00 – praktyka poranna jogi – I grupa dla już praktykujących

9.00 – 10.00 – poranna praktyka jogi – II grupa dla początkujacych

10.00 – śniadanie

Czas wolny

17.30 – sesje warsztatowe joga lub mindfulness, relaksacje, pranajama

18.30 – kolacja

19.30  – Sound Ceremony i/lub mindfulness, relaksacja, pranajama

7 dnia (26 czerwca – sobota)

7:45 – 9.00 – praktyka poranna jogi – I grupa dla już praktykujących

9.00 – 10.00 – poranna praktyka jogi – II grupa dla początkujacych

10.00 – śniadanie & check out do 11.00

 

✅ INWESTYCJA i ZGŁOSZENIA

1650 zł/ osoba dorosła praktykująca jogę

1190 /  osoba dorosła bez praktyki jogi

Dzieci:

Do lat 3 – 20 zł doba
3-12 lat – 950 zł

Warunkiem rezerwacji jest wpłata bezwzrotnego* zadatku w wysokości 800 pln osoba dorosła / 400 dziecko 3-12

Zgłoszenia: kontakt@piotrkurpiasz.com

*
Zwrot wpłaconych środków jest możliwy jedynie w razie znalezienie innego uczestnika na swoje miejsce.

W razie lockdownu / zamknięcia usług hotelarskich w związku z COVID-19, dokonamy zwrotów zadatków (ewentualnie przeniesiemy je na nowy termin wydarzenia w Niebie do wynajęcia lub inne wydarzenie mindyourfulness – będziemy konsultować z uczestnikami indywidualnie).

 

✅ O PROWADZĄCYCH:

 

Piotr Kurpiasz – uczeń i nauczyciel ashtanga jogi i medytacji uważności. Wiele lat pracował jako life & career coach, wspierając jednostki, przedsiębiorców i pracowników organizacji w procesach zmian. Od 2007 zgłębia tajniki pracy z umysłem i ciałem, które pozwalają prowadzić bardziej świadome życie. Przełomowymi wydarzeniami było dla niego wzięcie udziału w odosobnieniu w tradycji Vipasany oraz pobyty w Mysore w KPJAYI, gdzie uczył się pod okiem Sharatha Jois’a. Od kilku lat prowadzi zajęcia ashtanga yogi i warsztaty mindfulness we Wrocławiu oraz w trakcie retreatów w Polsce i na świecie. W biznesie skutecznie włącza elementy jogi i mindfulness do programów rozwojowych. Jest współzałożyciel mindyourfulness oraz projektu FamilyRetreat. ProwadzI regularne zajęcia ashtanga jogi online oraz w szkołach jogi Wrocławiu. Uwielbia instrumenty etno i dźwięki, które koją – pasją tą dzielę się z innymi w trakcie ceremonii dźwięków, które prowadzi w trakcie wyjazdów i retreatów