O nas

O nas

Widzimy, jakim wyzwaniem bywa zadbanie o równowagę pomiędzy różnymi sferami życia. Jak szybko też można stracić uważność na siebie, swoje potrzeby i wartościowe relacje z bliskimi. Szukaliśmy rozwiązań, które realnie pomogą w prowadzeniu pełnego i radosnego życia. I znaleźliśmy. Efekty wyszły daleko poza wspólne spotkania na jogowych matach.

Na gruncie wieloletniej przyjaźni, radości z dzielenia się doświadczeniami (tak z praktyki jogi oraz mindfulness, jak i z pracy z biznesem i organizacjami pozarządowymi) oraz pasji do podróży, które rozwijają i pomagają doświadczać różnorodności świata, stworzyliśmy MindYourFulness – przestrzeń do powrotu do uważności na to, co jest istotne dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.

Oliwia Misztur i Piotr Kurpiasz

 

Oliwia Misztur – nauczycielka jogi, szeroko rozumianej pracy z ciałem świadomości ruchu i uważności, współzałożycielka mindyourfulness, Certyfikowana instruktorka Air/Aerial Yogi i nuaczycielka autorskiej metody Fly/Flow (air yoga & creative movement). Przez wiele lat związana z tańcem współczesnym i wszelkimi formami ekspresji ruchowej. Od 2008 roku wiernie podążająca ścieżką Ashtanga Jogi, podnosząc swoje umiejętności m.in. u źrodeł w KPJAYI (Mysore, Indie) pod okiem Sharatha Joisa. Prowadzi regularne zajęcia we Wrocławiu – w szkole jogi Drzewo Życia, a także cotygodniowe spotkania z jogą w Kinie Nowe Horyzonty, sezonowe zajęcia plenerowe, jogę dla firm oraz liczne warsztaty oraz wyjazdy i retreaty jogowe. Współzałożycielka inicjatyw: Rezonans – joga & głos oraz Rebel Yogis. Zafascynowana medycyną chińską i refleksoterapią. Kocha las, podróże bez planu, rowerowe tripy, ambitne kino i głośne koncerty.

Piotr Kurpiasz – nauczyciel jogi i mindfulness, coach i facylitator, współzałożyciel mindyourfulness. Od 2012 roku wspiera ludzi m.in. w zarządzaniu stresem i energią osobistą. Obecnie współpracuje w tym zakresie z Grupą Luxmed i światem biznesu w Polsce i innych krajach europejskich. Jogi i medytacji uczy w studio jogi -Drzewo Zycia we Wrocławiu oraz w trakcie retreatów w Polsce i na świecie. Swoją praktykę jogi i medytacji rozwija między innymi u źródeł ashtanga jogi – u Sharatha Joisa w Mysore oraz w trakcie licznych wyjazdów jogowych i medytacyjnych. W wolnych chwilach podróżuje z rodziną (relacje zdaje na blogu WhereIsMyKid?), gra na instrumentach oraz zarysowywuje dyskusje w trakcie spotkań i konferencji, rozkręcając swój startup: Visualstories.