O nas

O nas

Widzimy, jakim wyzwaniem bywa zadbanie o równowagę pomiędzy różnymi sferami życia. Jak szybko też można stracić uważność na siebie, swoje potrzeby i wartościowe relacje z bliskimi. Szukaliśmy rozwiązań, które realnie pomogą w prowadzeniu pełnego i radosnego życia. I znaleźliśmy. Efekty wyszły daleko poza wspólne spotkania na jogowych matach.

Na gruncie wieloletniej przyjaźni, radości z dzielenia się doświadczeniami (tak z praktyki jogi oraz mindfulness, jak i z pracy z biznesem i organizacjami pozarządowymi) oraz pasji do podróży, które rozwijają i pomagają doświadczać różnorodności świata, stworzyliśmy MindYourFulness – przestrzeń do powrotu do uważności na to, co jest istotne dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.

Oliwia Misztur i Piotr Kurpiasz

 

Oliwia Misztur – nauczycielka jogi, szeroko rozumianej pracy z ciałem świadomości ruchu i uważności, współzałożycielka mindyourfulness, Certyfikowana instruktorka Air/Aerial Yogi i nuaczycielka autorskiej metody Fly/Flow (air yoga & creative movement). Przez wiele lat związana z tańcem współczesnym i wszelkimi formami ekspresji ruchowej. Od 2008 roku wiernie podążająca ścieżką Ashtanga Jogi, podnosząc swoje umiejętności m.in. u źrodeł w KPJAYI (Mysore, Indie) pod okiem Sharatha Joisa. Prowadzi regularne zajęcia we Wrocławiu – w szkole jogi Drzewo Życia, a także cotygodniowe spotkania z jogą w Kinie Nowe Horyzonty, sezonowe zajęcia plenerowe, jogę dla firm oraz liczne warsztaty oraz wyjazdy i retreaty jogowe. Współzałożycielka inicjatyw: Rezonans – joga & głos oraz Rebel Yogis. Zafascynowana medycyną chińską i refleksoterapią. Kocha las, podróże bez planu, rowerowe tripy, ambitne kino i głośne koncerty.

Piotr Kurpiasz – uczeń i nauczyciel ashtanga jogi i medytacji uważności. Wiele lat pracował jako life & career coach, wspierając jednostki, przedsiębiorców i pracowników organizacji w procesach zmian. Od 2007 zgłębia tajniki pracy z umysłem i ciałem, które pozwalają prowadzić bardziej świadome życie. Przełomowymi wydarzeniami było dla niego wzięcie udziału w odosobnieniu w tradycji Vipasany oraz pobyty w Mysore w KPJAYI, gdzie uczył się pod okiem Sharatha Jois’a. Od kilku lat prowadzi zajęcia ashtanga yogi i warsztaty mindfulness we Wrocławiu oraz w trakcie retreatów w Polsce i na świecie. W biznesie skutecznie włącza elementy jogi i mindfulness do programów rozwojowych. Jest współzałożyciel mindyourfulness oraz projektu FamilyRetreat. ProwadzI regularne zajęcia ashtanga jogi online oraz w szkołach jogi Wrocławiu. Uwielbia instrumenty etno i dźwięki, które koją – pasją tą dzielę się z innymi w trakcie ceremonii dźwięków, które prowadzi w trakcie wyjazdów i retreatów