MindYourTeam – programy dla zespołów

Pracujesz w szybkim tempie, wśród niekończących się spotkań, deadline’ów, multitaskingu i w ciągłym nadmiarze informacji? Ciężko jest Ci radzić sobie ze stresem i pracą pod presją? Nie masz czasu na zarządzanie energią? Ciało przestaje Cię wspierać w wykonywaniu codziennych obowiązków? Głowa nie jest w stanie odpocząć? Jak to wszystko wpływa na komunikację z Twoimi współpracownikami, szefami, podwładnymi, klientami? Jak to wpływa na Twoją chęć wspierania celów Twojej firmy/organizacji?

Znamy wyzwania pracy w szybkim tempie, w międzynarodowym środowisku, z naciskiem na szybkie rezultay i zwinność w zarządzaniu projektami. Wiemy też, że w takim tempie pracy ciężko jest pamiętać o potrzebach ciała i umysłu, szczególnie jeśli dbanie o well-being pracownika nie jest jeszcze mocno zagnieżdżone w DNA organizacji. Wspieramy organizacje, aby programy i inicjatywy z zakresu well-being były projektowane z sensem.

Czasem wystarczą dodatkowe zajęcia jogi lub mindfulness. Czasem wsparcie dla tych inicjatyw, które już mają miejsce. Czasem potrzebne są kompleksowe programy, które zapewnią profilaktykę dla zagrożenia wypaleniem zawodowym lub są odpowiedzią na nie. W każdej z tych sytuacji mamy dla Ciebie propozycję współpracy na poziomie tak całej organizacji, jak i zespołów lub liderów/influencerów. 

Przygotowaliśmy 3 programy do pracy na poziomie zespołu. Zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy o szczegółach programów i metodach naszej pracy.

1/ MindYourTeam: Fun/Flow – creative team event

2/ MindYourTeam: Relaxation Mode – chill out team event

3/ Team recovery / DigitalDetoxretreat